O firmie

Firma remontowo budowlana Eko-Bud została założona w 1987r.

Posiadamy 25 letnie doświadczenie, zdobyte na placach budów mazowsza.

Trzon firmy to wyspecjalizowane ekipy budowlane, które jedna po drugiej, przystępują do kolejnych etapów realizowanej inwestycji. Starannie dobrana kadra pracowników pozwala nieustannie podnosić jakość wykonywanych usług, oszczędzać ilość używanych materiałów, oraz skracać czas pracy do minimum.

Budujemy domy jednorodzinne o wysokim standardzie wykończenia.
Specjalizujemy się w budowie domów metodą tradycyjną, opartą na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.

Nowym celem, jaki realizuje nasza firma jest budowa domów ekologicznych o lepszych parametrach przenikalności cieplnej.
W związku z nieustannie rosnącymi kosztami energii, pomagamy klientom w doborze materiałów budowlanych, doradzamy przy wyborze technologii i instalacji grzewczych, najbardziej wydajnych podczas użytkowania. Więcej w dziale Budownictwo Ekologiczne.

Właściciele firmy

Tomasz Wojtczak - technik. Od 1987 r. prowadzi firmę budowlaną. Specjalizuje się w budowie domów jednorodzinnych. Jego doświadczenie i pasja sprosta pytaniom najdociekliwszych klientów. Zawsze służy radą, angażuje się w pełni we wszystkie inwestycje.

Wiktor Wojtczak - inż. w firmie od 2007r. Nieustannie wnosi nowości technologiczne do realizowanych projektów. Jego doświadczenie zdobyte na placach budów i pasja związana z budową domów energooszczędnych przynosi wymierne korzyści w portfelach klientów.

 
Copyright © 2011 eko-bud.net
Produced by Serwis stron | Powered on CMS by Quick.Cms