Opinie klientów

Beata i Marcin z dziećmi (Stare Babice)

Chcielibyśmy z rodziną polecić Państwu firmę EkoBud z Zaborowa. Zastanawialiśmy się z żoną nad wyborem firmy budowlanej do budowy naszego domu. Wybraliśmy EkoBud. Naszym zdaniem wybór tej firmy to strzał w dziesiątkę. Solidni, terminowi, służą radą. Budowa domu była przyjemnością .

Mieszkamy szczęśliwi w naszym domu już dwa lata wszystko jest ok !

Polecam firmę Eko Bud z Zaborowa Andrzej Cieślik

Firma Eko bud budowała mój dom w miejscowości Marianów pod Lesznem. Wszystkie etapy budowy przebiegały bezproblemowo. Firma rzetelnie wykonywała zlecone prace budowlane, bez żadnych zastrzeżeń co do jakości świadczonych usług. Mój dom budowany był technologią tradycyjną.

Anna Walczak

Z wielką satysfakcją polecam usługi firmy Ekobud, która zbudowała mój dom w 2008 roku. Dom wybudowali prawie całkowicie bez mojej obecności, konsultując decyzje telefonicznie, ponieważ podczas budowy byłam w rozjazdach. Szczęśliwie mieszkam już w swoim domu, wszystko się udało, a wiem jak powstawał z otrzymanych zdjęć od firmy .

Magda Połać

Z wielką przyjemnością chciałabym zarekomendować firmę Pana Wiktora Wojtczak. Współpraca z firmą EKO-BUD rozpoczęła się w 2008 roku i trwała do 2010, była bardzo spokojna, bez potrzeby szczególnego nadzoru na budowie. Wszystkie prace zostały wykonane z najwyższą starannością i z zachowaniem ustalonych terminów. Zakres prac obejmował budowę domu od podstaw aż po prace wykończeniowe.
Duże uznanie należ się Panu Tomkowi, który do końca budowy służył swoją pomocą oraz doświadczeniem. Jest człowiekiem solidnym oraz obowiązkowym a ponadto miłym oraz uczciwym.
O firmie EKO-BUD dowiedziałam się od znajomych, którzy także skorzystali z ich usług i byli równie zadowoleni jak ja.
Z całą odpowiedzialnością polecam tą firmę inny osobom, które planują budowę domu.

Paweł Kościński - Bramki

Z wielką przyjemnością polecam firmę Eko Bud, która w mojej ocenie należy do firm o najwyższym poziomie profesjonalizmu. Z usług firmy skorzystałem w 2010roku. Od początku budowy nie miałem żadnych zastrzeżeń, co do jakości oraz terminowości realizowanych prac. Ponadto chce podkreślić pełne zaangażowanie, doradztwo, kompleksowe podejście do zlecenia oraz miłą atmosferę, która towarzyszyła w naszych relacjach od samego początku. Rzadko spotykany na naszym rynku był też stosunek do mnie jako do klienta. Życzliwość, otwartość i ogromna uczciwość. Nie wspomnę już o komforcie w postaci pełnej kontroli nad koordynacją wykonywanych prac.
Z tą firmą można być pewnym, że wszystko będzie tak jak być powinno.

 
Copyright © 2011 eko-bud.net
Produced by Serwis stron | Powered on CMS by Quick.Cms